Апарати
Повну інформацію щодо технічних даних
та характеристик виробу містить інструкція
„Настанова з експлуатування” (формат .docx),
що поставляється з кожним апаратом.
Базовою моделлю хірургічних високочастотних зварювальних електрокоагуляторів, що випускаються під маркою ПАТОНМЕД® є апарат ЕКВЗ-300, офіційно дозволений до застосування в медичних закладах України (свідоцтво про державну реєстрацію №14574/2015) і призначений для використання в стаціонарних операційних.
Зварювальний електрокоагулятор ЕКВЗ-300 – апарат нового покоління, аналогів якому в Україні немає. Від попередніх моделей апаратів виробництва ІЕЗ ім. Є.О.Патона ЕКВЗ-300 відрізняється більш досконалим апаратним рішенням та новим програмним забезпеченням. Це дозволяє точно дозовано впливати на тканини відповідно до бажаного результату.
На відміну від багатьох простих та дешевих електрокоагуляторів (яких зараз все більше з’являється на ринку), що представляють собою блок, генеруючий сигнали регульованої потужності та тривалості, ЕКВЗ-300 – це “розумний” прилад з мікропроцесорним керуванням. Апарат легко налаштовується на потреби конкретного користувача. Завдяки цьому він успішно працює практично в усіх галузях: від абдомінальної хірургії чи пульмонології для проведення операцій на внутрішніх органах до офтальмології, наприклад, для мікрозварювання на сітківці ока, тощо.
Апарат має такі режими роботи: різання, зварювання ручне, зварювання автоматичне і додаткові режими різання/зварювання (у попередніх моделях ЕКВЗ-300 останні два режими відповідно мали назву “зварювання автоматичне 1” та “зварювання автоматичне 2”. В кожному із режимів є 10 підрежимів, що налаштовуються за вимогами хірургів в залежності від характеристик тканин, що обробляються. Переключення з одного режиму, чи підрежиму на інший здійснюється простим натисканням кнопки. Фіксоване налаштування режимів забезпечує повну ідентичність відтворення робочих параметрів від однієї операції до іншої. Кожний режим візуалізується яскравими світловими індикаторами різного кольору, а підрежими відображаються на дисплеї.
Характерною відмінною особливістю апарата ЕКВЗ-300 є кілька режимів автоматичного зварювання. Кожен такий режим дозволяє проводити процес з’єднання (зварювання) тканин з урахуванням зворотнього зв’язку з тканиною, у повному автоматичному режимі. Хірург лише затискає інструментом потрібні для з’єднування тканини і натиском педалі запускає процес. Далі все відбувається автоматично. І лише після повного закінчення процесу подається звуковий сигнал хірургу, що можна відпустити затиснуті інструментом тканини. В режимі “додаткові режими різання/зварювання” (у попередніх моделях ЕКВЗ-300 “автоматичне зварювання-2”) хірургу надається мождивість оперативно підкоригувати процес для досягнення ще кращого результату в конкретному випадку. Робота в режимах зварювання гарантує утворення якісного з’єднання тканин.
До ЕКВЗ-300 можуть одночасно підключатися два різних інструменти, що значно скорочує час проведення операції. Переключення з одного інструмента на інший здійснюється перемикачем, що зручно розташований на лицевій панелі.
Апарат ЕКВЗ-300 будь-якої модифікації при необхідності перед відправкою Замовнику може бути підстроєним індивідуально для оптимальної роботи в конкретних умовах користувача. Таке налаштування проводиться спеціалістом оперативно і може бути багатократно скориговано в залежності від різних потреб хірургів. Найширший діапазон оптимального підстроювання під будь-яку операцію – це одна з унікальних особливостей зварювальних електрокоагуляторів ЕКВЗ-300.
Основні характеристики зварювального високочастотного електрокоагулятора
ЕКВЗ-300 ПАТОНМЕД®
Напруга змінного струму мережі живлення – 220±22 В
Частота змінного струму мережі живлення – 50±0,5 Гц
Потужність споживання від мережі, не більше – 600 ВА
Вихідна потужність, не більше, в режимах роботи:
– різання (навантаження 100 Ом) – 300 Вт
– зварювання ручне (навантаження 20 Ом) – 200 Вт
– зварювання автоматичне (навантаження 20 Ом) – 200 Вт
– додаткові режими різання/зварювання (навантаження 20 Ом) – 200 Вт
Частота вихідного струму електрокоагулятора – 440 ± 44 кГц
Час безперервної роботи, не більше – 8 годин
Габаритні розміри, не більше – 440×450×170 мм
Типовий комплект поставки включає: електронний блок з педаллю, кабелем живлення та комплектом кабелів для інструментів; два пінцети біполярні; два затискачі біполярні та необхідну технічну і супроводжувальну документацію.
Додатково Ви можете замовити не лише потрібний для Ваших задач інструмент,
але і зручну стійку, на якій можно дуже зручно перевозити як сам апарат,
так і всі необхідні для його роботи атрибути: кабелі, педаль, інструменти тощо.
Маса типовного комплекту поставки без стійки – до 10 кг; електронного блоку (без кабелів та інструменту) – 7 кг. Маса стійки – до 12 кг.
Довжина кабелів: педалі – 3 м, інструменту – 3 м, мережі – 1,8 м.
Гарантійний строк експлуатування апарату – 12 місяців з дня продажу.
Гарантійний строк зберігання – 6 місяців з дня виготовлення.
Для оперативної роботи в польових умовах розроблені мобільні апарати з індексом “М”, які розміщуються в зручних для транспортування та роботи боксах. Існує два типи виконання – з переносним пультом дистанційного керування – ЕКВЗ-300 МДК, і з панеллю керування на самому приладі – ЕКВЗ-300 М.
Докладну інформацію й опис різних моделей апаратів для зварювання живих тканин під торговельною маркою ПАТОНМЕД® можна знайти в брошурі
«АПАРАТИ ДЛЯ ЗВАРЮВАННЯ ЖИВИХ ТКАНИН серії ЕКВЗ-300 ПАТОНМЕД»®
Ви можете подивитися цю інформацію на екрані монітора, або завантажитити її собі на комп’ютер для більш детального ознайомлення в будь-який зручний для Вас час.
Нижче наведена відео-інструкція по роботі з апаратом ЕКВЗ-300 (для попередньої моделі). Інструкція ілюструє наочно застосування основних функцій апарата.
У зв’язку з тим, що апарат постійно вдосконалюється, в нових апаратах розширено можливості та поліпшено зручність керування. Оновлену інструкцію, що показує переваги ЕКВЗ-300 останніх модифікацій ви також можете подивитися на нашому сайті:
Розробки нових апаратів ведуться постійно. Зараз уже з’явилися нові моделі. Якщо Вас цікавлять останні моделі апарату та перспективні розробки, а також, якщо Ви маєте потребу в аналогічному апараті, але з іншими характеристиками, необхідними для рішення саме Вашого завдання, звертайтеся будь-яким зручним для Вас способом за реквізитами, зазначеними на сторінці “Контакти”. Ви завжди знайдете підтримку й розуміння, а також допомогу в рішенні Ваших завдань.