Результати ХІІІ Конференції

Doklady_2018113030 листопада – 1 грудня 2018 року в місті Києві в Інституті електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України відбулася XІІI Науково-практична конференція «ЗВАРЮВАННЯ ТА ТЕРМІЧНА ОБРОБКА ЖИВИХ ТКАНИН.ТЕОРІЯ. ПРАКТИКА. ПЕРСПЕКТИВИ».

В роботі Конференції взяли участь понад ста десяти медичних та технічних спеціалістів з таких міст і регіонів України як Київ та Київська область, Одеса, Івано-Франківськ, Полтава та Полтавська область, Луцьк, Суми, Черкаська, Хмельницька та Луганська області. Були присутні такі видатні українські хірурги як П.Д.Фомін, А.В. Макаров, Ю.О. Фурманов, Р.А. Абізов, М.Ю. Ничитайло, Т.Ф. Татарчук, А.Л. Косаковський, М.С.Кваша, С.Є.Подпрятов, П.П.Сокур та інші. Були гості із Китаю та Республіки Білорусь.

Doklady_2_20181130Учасників Конференції привітали академік НАН України та НАМН України П.Д.Фомін та Керівник департаменту з питань охорони здоров’я Адміністрації Президента України член-кореспондент НАМН України І.А.Лурін.

На пленарному засіданні, яке мале місце 30 листопада, було представлено 18 доповідей із 40, що були  надіслані на Конференцію, присвячених високочастотному зварюванню та термічній обробці живих тканин в таких галузях медицини як загальна та абдомінальна хірургія, пульмонологія, оториноларингологія, гінекологія, офтальмологія, онкологія, судинна хірургія та інші. Всі доповідачі відмічали суттєві переваги нової технології перед існуючими.

U_stenda_1_20181130Постійно працювала виставка обладнання та різноманітного інструментарію для високочастотного зварювання та термічної обробки живих тканин, на якій провідні фахівці Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона та компанії-виробника інструментів «Алеф» давали необхідні пояснення.

Наступного дня 1 грудня провідними хірургами Центру електрозварювальної хірургії КМКЛ №1 С.Є.Подпрятовим та І.О.Бєлоусовим в режимі відео-презентацій були проведені майстер-класи по використанню електрозварювання в мамології, проктології та судинній хірургії. Мало місце обговорення різних питань практичного використання та подальшого розвитку нових технологій та обладнання для їх реалізації.

Матеріали Конференції видані окремою збіркою, з якими бажаючи можуть ознайомитись на нашому сайті.

Комментировать

Яндекс.Метрика