В Інституті очних хвороб ім. Філатова вперше у світі видалили внутрішньоочну гемангіому

Щиро вітаємо усіх працівників та співробітників Інституту очних хвороб та тканинної терапії ім. В. П. Філатова з видатним досягненням.
В Одесі вперше у світі українські хірурги-офтальмологи, якими керував лікар вищої категорії, доктор медичних наук Микола Миколайович Уманець, виконали унікальну операцію з видалення великої внутрішньоочної гемангіоми хоріоїдеї (розмірами 12,2 мм х 16,1 мм).

Операція відбулася з використанням електрозварювального обладнання для зварювання живих тканин, розробленого Інститутом електрозварювання ім. Є.О.Патона.
Через місяць на огляді пацієнтки лікарі не лише переконалися в тому, що їм вдалося зберегти око, а й виявили появу у неї “силуетного зору”, якого не було до операції.

До цього часу хірургічне видалення внутрішньоочних гемангіом такого розміру не проводиться через дуже високий ризик кровотечі та відсутність ефективних методів її зупинки. Найчастіше єдиним способом вирішення проблеми є видалення ока.

Лише наявність унікального обладнання дала можливість хірургам в повній мірі проявити свої знання, вміння та навички. І нам дуже приємно, що розробка Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України – метод високочастотного зварювання живих тканин – продовжує рятувати здоров’я українців.

Інформація: сайт ІНТЕРФАКС Україна

Комментарии закрыты.

Яндекс.Метрика