В Інституті очних хвороб ім. Філатова вперше у світі видалили внутрішньоочну гемангіому

Щиро вітаємо усіх працівників та співробітників Інституту очних хвороб та тканинної терапії ім. В. П. Філатова з видатним досягненням.
В Одесі вперше у світі українські хірурги-офтальмологи, якими керував лікар вищої категорії, доктор медичних наук Микола Миколайович Уманець, виконали унікальну операцію з видалення великої внутрішньоочної гемангіоми хоріоїдеї (розмірами 12,2 мм х 16,1 мм).

Операція відбулася з використанням електрозварювального обладнання для зварювання живих тканин, розробленого Інститутом електрозварювання ім. Є.О.Патона.
Через місяць на огляді пацієнтки лікарі не лише переконалися в тому, що їм вдалося зберегти око, а й виявили появу у неї “силуетного зору”, якого не було до операції.

До цього часу хірургічне видалення внутрішньоочних гемангіом такого розміру не проводиться через дуже високий ризик кровотечі та відсутність ефективних методів її зупинки. Найчастіше єдиним способом вирішення проблеми є видалення ока.

Лише наявність унікального обладнання дала можливість хірургам в повній мірі проявити свої знання, вміння та навички. І нам дуже приємно, що розробка Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України – метод високочастотного зварювання живих тканин – продовжує рятувати здоров’я українців.

Інформація: сайт ІНТЕРФАКС Україна

Новий робочий рік розпочався.

Новорічні свята закінчились. Закінчився січневий локдаун. Апарати ЕКВЗ-300 ПАТОНМЕД випускаютьсяу 2021-му, як і раніше, без перебоїв. Всім бажаємо здоров’я та хорошого настрою на весь рік.

19 серпня нас покинув Борис Євгенович ПАТОН

Nekrolog2b

З глибоким сумом повідомляємо, що 19 серпня 2020 року на 102 році пішов з життя видатний вчений та організатор науки Президент Національної академії наук України та Директор Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона, фундатор робіт по зварюванню живих тканин – академік Борис Євгенович Патон. Висловлюємо свої співчуття рідним та близьким померлого, його колегам, всім тим, кому пощастило знати цю видатну Людину.

Ми працюємо

Не зважаючи на всі негаразди 2020-го року, ми працюємо і розвиваємося.
Тому для всіх зацікавлених повідомляємо, що робочий процес триває, і у вас є нагода придбати апарат ЕКВЗ-300 попри всілякі кризи та хвороби.

Репортаж з XIV конференції

Нижче наведено два посиланння, за якими можна подивитися, що відбувалося на XIV науково-практичній конференції «Зварювання та термічна обробка живих тканин. Теорія. Практика. Перспективи», яка відбулася 29 листопада в Києві в Інституті електрозварювання ім. Є.О.Патона.

Короткий фоторепортаж.

Матеріали, прислані на конференцію .

Зварювання та термічна обробка живих тканин – 2019

Шановні колеги! Вже стало традицією восени, як завжди, запрошувати до нас у гості спеціалістів та ентузіастів зварювання та термообробки живих тканин. З радістю виконуємо цю приємну місію і в цьому році.

Запрошуємо всіх, кого цікавить дана тематика, на Чотирнадцяту міжнародну науково-практичну конференцію «Зварювання та термічна обробка живих тканин. Теорія. Практика. Перспективи», що відбудеться 29-30 листопада 2019 року в Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України за адресою: м. Київ, вул. Казимира Малевича, 11.

Офіційний Лист-запрошення, вимоги до оформлення доповідейформа заявки для участі та бланк реєстрації на конференцію додаються.

Програму конференції, перелік поданих матеріалів, а також тези та доповіді, прислані на конференцію, Ви можете завантажити собі на комп’ютер безпосередньо звідси, натиснувши на відповідне посилання.

Заявку на участь у роботі конференції надсилайте на електронну пошту: info@paton.kiev.ua

ХІІІ ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ

16 травня в День вишиванки Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона гостинно приймав учасників та почесних гостей ХІІІ фестивалю науки. У цьому році фестиваль особливо представницький та насичений. Як завжди талановита молодь презентувала свої розробки гостям фестивалю, серед яких були не лише українські вчені, а і представники академічної еліти з інших країн. Учасників фестивалю привітали Посол Китайської Народної Республіки пан Ду Вей та Посол Франції пані Ізабель Дюмон.  Почесні гості з увагою розглянули експозицію нових розробок молодих учасників фестивалю, познайомилися з розробками Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона та виступили перед учасниками фестивалю. Серед іншого гості ознайомилися із стендом, на якому були представлені зразки обладнання та інструментарію для зварювання та обробки живих тканин.

Короткий репортаж про цю подію до Вашої уваги.

_MG_1677  _MG_1673 _MG_1674 _MG_1675_MG_1685 _MG_1702
_MG_1708 VIP гості біля стенду ПАТОНМЕД  _MG_1667

Результати ХІІІ Конференції

Doklady_2018113030 листопада – 1 грудня 2018 року в місті Києві в Інституті електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України відбулася XІІI Науково-практична конференція «ЗВАРЮВАННЯ ТА ТЕРМІЧНА ОБРОБКА ЖИВИХ ТКАНИН.ТЕОРІЯ. ПРАКТИКА. ПЕРСПЕКТИВИ». читать полностью »

Як зазвичай, восени, запрошуємо в Київ на XIIІ Міжнародну Конференцію

Шановні колеги! Як зазвичай, восени, запрошуємо до нас в гості.

30 листопада – 1 грудня 2018 року в Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України (м. Київ, вул. Казимира Малевича, 11) відбудеться Тринадцята міжнародна науково-практична конференція «Зварювання та термічна обробка живих тканин. Теорія. Практика. Перспективи».

Лист-запрошення, програма та форма заявки для участі у конференції додаються.

Заявку на участь у роботі конференції надсилайте на е-mail: lopatkina@paton.kiev.ua

Про ХІІ конференцію

В Інституті електрозварювання ім.Є.О.Патона 1-2 грудня відбулася чергова ХІІ конференція «Зварювання та термічна обробка живих тканин. Теорія. Практика. Перспективи».

Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець надіслала свої привітання її учасникам.

На конференції було зареєстровано більше 150 учасників. Всі учасники Конференції активно попрацювали на пленарних та стендових доповідях, де майже не було виступів, що не визивали зацікавлених запитань. Також цікавими були майстер-класи, що були проведені на другий день конференції.

З основними тезами виступів учасників ХІІ конференції Ви можете ознайомитися у нас на сайті, натиснувши на це посилання. А поки що ми висловлюємо щиру подяку всім, хто прийняв у ній участь і бажаємо їм натхнення та плідної праці, щоб у наступному році їхні результати порадували майбутніх учасників наступної ХІІІ конференції. До нових зустрічей!

Яндекс.Метрика