Про XІ Міжнародну Науково-практичну Конференцію

art_0869m25 – 26 листопада 2016 р. в ІЕЗ ім. Є.О.Патона відбулася XІ-та Міжнародна Науково-практична Конференція «Зварювання та Термічна Обробка Живих Тканин. Теорія. Практика. Перспективи ». В її роботі прийняли участь 165 фахівців – медиків, науково-технічних працівників, а також представників споріднених галузей з України, Китаю та Туреччини. Для участі в Конференції було представлено 48 докладів (пленарних, стендових та майстер-класу), присвячених різним аспектам використання та подальшого розвитку електрозварювання та термічної обробки живих тканин в хірургічній практиці. Тези зазначених доповідей були видані окремим журналом та роздані учасникам. Текст цих матеріалів доступний на нашому сайті.

Перед початком роботи Конференції був зачитаний вітальний лист учасникам Конференції від Президента Академії наук України академіка Б.Є.Патона.

До присутніх з привітаннями звернулися керівник департаменту з питань охорони здоров’я та соціальної політики Адміністрації Президента України д.м.н. професор І. А. Лурін та проректор Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика; д.м.н. професор О. П. Гульчій.
art_0895mart_0863mПерший день роботи Конференції був присвячений пленарним доповідям та стендовим презентаціям. На другий день відбувся майстер-клас, де досвідчені хірурги розповідали з демонструванням відеоматеріалів про свій дослід використання електрозварювальних технологій при виконанні хірургічних втручань різних видів. Навколо виступів та демонстрацій відбулася жвава дискусія, що свідчить про великий інтерес присутніх в представлених розробках. В своїх виступах всі без винятку доповідачі відмічали чисельні переваги та високу перспективність нових методів.

Комментировать

Яндекс.Метрика