Вітаємо наших лауреатів Державної премії України!

Медаль лауреатаУ травні 20016 р. відбулася офіційна церемонія вручення нагород лауреатам Державної премії України в галузі науки і техніки за 2014. Серед лауреатів є група українських учених, фахівців і лікарів: Косаківський А.Л., Абизов Р.А., Тімен Г.Є., Шкорботун В.А ., Березнюк В.В., Божко Н.В., Шкоба Я .В., Маринський Г. С., Ткаченко В.А., Семенов Р.Г. – за роботу “Нові технології в діагностиці та лікуванні хвороб вуха, горла і носа”.

Ми з радістю вітаємо всіх лауреатів, і, звичайно, нам особливо приємно, що цю високу нагороду вручили нашим представникам Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона НАН України: доктору технічних наук, завідувачу відділу МАРИНСЬКОМУ Георгію Сергійовичу; завідувачу групи ТКАЧЕНКУ Віктору Аркадійовичу і налагоджувальнику-монтажнику СЕМЕНОВУ Руслану Георгійовичу.

Лауреаты Государственной премии Украины

Лауреати Державної премії України в галузі науки і техніки 2014 за роботу “Новітні технології в діагностиці та лікуванні хвороб вуха, горла і носа”

Бажаємо новим лауреатам Державної премії України творчих успіхів і натхнення. Нехай їх роботи і далі будуть гідно оцінені не тільки безпосередніми споживачами їх послуг, а й вищим керівництвом.

Удачі Вам, шановні наші Лауреати, в просуванні новітніх технологій ПАТОНМЕД і не тільки, а також здоров’я і щастя в особистому житті!

Більш детальну інформацію про цю подію можна знайти на сайті Комітету з Державних премій України.

Комментировать

Яндекс.Метрика